Hepinizin bildiği gibi 13 Aralık’ta yepyeni bir güncelleme ile bomba gibi geldik! Bu güncelleme ile gelen yenilikler neler isterseniz buna bir göz atalım.

Şato Kuşatması

 

Şato Kuşatması ile klanlar devasa 50’ye 50 savaşın heyecanını yaşayacaklar. Şato Kuşatması’nda kazanan taraf çeşitli güçlendiricilerin, ünvanların ve ödüllerin, şato tekrar kuşatmaya açılıncıya kadar, sahibi olacak.

 

Şato Kuşatması’na klanın ile katılabilirsin. Savaştan bir gün önce klan, kuşatmak istediği şato için açık arttırmada teklif verir. Tüm teklifler içerisinden en yüksek teklifi veren 2 klan şato için birbiriyle savaşır. Savaş içerisinde, 30 dakika içinde rakibin Kutsal Kristal’ini ilk işleyen klan savaşı kazanır. Eğer iki tarafta rakibin Kutsal Kristal’ini işleyemezse savaş berabere biter. Sadece Klan Lideri Kutsal Kristal işleyebilir, bu yüzden klan üyeleri birlikte hareket etmeli ve klan liderini işleme yapabilmesi için korumalıdır.

 

Klanlar rakibin Kutsal Kristal’ini işlemek için koordine olmalı ve stratejik bir şekilde savaşmalı. Şifa Pınarı şatonun ortasında yer alır ve yanında duran herkesin Can’ını doldurur. Yaşam Pınarı’nın etrafında sunaklar vardır. Sunaklar işlendiğinde Maks. Can ve Saldırı arttıran güçlendiriciler vererek takıma savaşta büyük avantaj verir.

 

Savaş sırasında derece kazanırsın. Daha yüksek derecelere çıkmak mümkün ama bu karekterin Şato Kuşatması’nda kazandığı puana göre belirlenir.Karakterin kazandığı dereceye göre Saldırı ve Savunma arttıran güçlendiriciler kazanırsın.

 

Sunakları ele geçirmek takımının savaşta avantaj kazanmak için yapabileceklerinden sadece birisi. Takımın rakibin şatosuna girebilmek için Savunma Kuleleri’ni yok etmeli çünkü rakibin Kutsal Kristal’ini işlemek kazanmanın tek yolu. Üç noktaya dikkat edilmesi gerekiyor – güçlendiricileri kazanmak için stratejik savaşmak (ve rakibin güçlendirici kazanmasına engel olmak), gücünüzü takımınızla birleştirerek toplu bir şekilde Savunma Kuleleri’ni yıkmak ve rakibin sizin Kutsal Kristal’inizi işleme çabalarına engel olmak.

 

 

Şato Fethi

 

Şato Fethi’ne klan üyesi olmayanlar da katılabilir. Tek gereken karakterinin en az seviye 11 olması. Şato Kuşatması’nda klanlar onur ve şöhret için savaşırken, Şato Fethi’nde daha dinamik bir savaş deneyimi vardır.

 

Şato Fethi’nde otuz kişilik iki takım karşı karşıya gelerek gerçek zamanlı 30’a 30 savaşırlar. Şato Kuşatması’ndan farklı olarak karakterinin seviyesi önemli değildir – Tüm karakterlerin savaş gücü 90.000 civarında eşitlenmiştir. Oyuncuların istediği sınıfı ve ırkı seçebildiği Şato fethi’nde herkesin eşit olması bu içeriğin bir başka harika özelliğidir. Farklı karakterleri denemek için kaçırılmaması gereken bir fırsattır! Bir sınıf seçtiğinizde başka bir sınıfı seçmeniz için en az 5 dakika geçmesi gerektiğini unutmayın. Her sınıfın nadir yeteneklerini kullanabileceksin, böylece savaşta değişik rolleri de deneyebileceksin.

 

Strateji ve savaş yöntemlerin kazanmanın anahtarıdır. Tüm karakterlerin eşit başlamasına rağmen her takımın oyuncu sayısı farklı olabilir. Daha düzenli ve klanlara özel olan Şato Kuşatması’nın aksine herkese açık Şato Fethi’nde arkadaşlarınla grup kurabilir ve savaşa katılabilirsin.

 

 

Facebook Arkadaşı Ekleme Sorunu

 

Güncellemeden önce 25’te kalan Facebook Arkadaş Ekleme Etkinliği düzeltilerek 30’a çıkmıştır.

 

 

Geliştirmeler

 

Bu güncellemede ayrıca çeşitli eşyalar geliştirilmiştir. Günlük olarak yenilenen tüm içerikler için artık kalan zamanı gösteren bir gösterge bulunacak. Ayrıca bazı arayüz sorunlarını çözdük ve sohbet filtrelerini diğer oyuncularla daha rahat iletişim kurmak adına daha az kısıtlayıcı olması için değiştirdik.

 

Ekipman Ek Özelliğinde Değişiklik
Normal, Elit, Baş Düşman ek hasar özelliğinde artış.
Önceden: Svy.1 15% ~ Svy.10 80%
Geliştirilmiş Hali: Svy.1 40% ~ Svy.10 112%

 

İçeriklerdeki Kalan Süre İbresi Eki 
Her içerik için sıfırlanana kadar kalan süreyi gösteren ibre eklenmiştir.

 

Günlük Zindan İbresi Geliştirmesi 
Günlük Zindan’a kaç kez girildiğini kontrol edebilecek şekilde ibre eklendi.

 

Ruh Kristali Arayüzü Geliştirmesi 
Ruh Kristali geliştirme menüsü daha kolay kullanılabilir hale getirildi.

 

Kötülük Çağırma Taşı Geliştirmesi 
Devam eden dalga sayısı ekranda belirecektir.
Tüm canavarları yendiğiniz takdirde uyarı belirecektir.
Çıkış butonu devam et özelliği eklendi.
Kötülük Çağırma Taşı’na giren karakter otomatik olarak gruba girebilme özelliği eklendi.

 

Güç Şerbeti Satın Alma Geliştirmesi 
Güç Şerbeti etkinleştirildiğinde Güç Şerbeti satın alabilme özelliği geliştirildi.

 

Sınıf Geçişi Görevi Geliştirmesi 
Günlük Zindan, Arena giriş sayısının tümü kullanılsa dahi Sınıf Geçişi Görevi tamamlanabilir şekilde geliştirildi.

 

Pazar Geliştirmesi 
Derece C~A Ruh Kristali Pazarda kullanılabilir şekilde değiştirildi

 

Yazı Tipi Geliştirmesi 
İngilizce, Türkçe ve Rusça dillerinde yazi tipi geliştirmesi yapıldı.

 

Sohbet Geliştirmesi 
Sohbet penceresindeki zaman ibresi kullanılan dile uygun hale getirildi.
Yasaklı kelime azaltılmıştır.

Diğer
Oyuna ilk giriş yapıldığında çıkan Kale Kuşatması öğreticisi kaldırıldı.

 

 Eşyalarla ilgili Değişiklikler 

Günlük Elmas Paketi Hız Güçlendirme Etkisi Eki 

Günlük Elmas Paketi kullanan hesabın karakterine [8% Hız Artışı] güçlendirme eklenir.
※ Güncellemeden sonra Günlük Elmas Paketi satın alan tüm hesaplar için anında ekleme yapılır.
13/12 tarihli güncellemeden sonra, 13/12 güncellemesinden önce de günlük elmas alan kullanıcılara Hız Güçlendirmesi eklemesi yapılır.

 

Umarız klanınla ve arkadaşlarınla savaş alanında iyi vakit geçirirsin. Şato kuşatması ile ilgili daha fazla bilgi almak istersen buraya tıklayabilirsin. Bir sonraki güncellemede görüşmek üzere!

 

 

Author Videl
Published
Categories Duyurular
Views 2873

Comments (3)

 • koray
  13 Aralık 2017 at 20:50 Reply
  merhaba öncelikle yaptıgınız güncelleştirmeler ve oyun içinde bizi tatmin eden iyileştirmelerden ötürü sizi tebrik ederim ve ilgi alakanız için teşekkur ederim nacizane önerim + basma dediğimiz geliştirme kağıtlarının bosslarda baska oyuncular tarafından ks oldugunda çıkma ihtimalinin çok zayıf olması bu konuda bir düzeltme yapılacakmı ayrıca geliştirme oranları nedir +10 dan +11 e 42 tane silah geliştirme kağıdı harcamak sizce anormal bir durum değilmi açıkcası zırha +10 dan +12 yapana kadar 76 tane geliştirme kağıdı harcadım dünkü 5 saatlik güncellemeden sonra bu olayı yaşadım ve bu durum normal değil bu konuda mağdurum diyebilirim uzun süredir oynadıgım ve bildiğim bir oyunda bu tür geliştirme vakası ilk defa yaşadım 76 parşömeni kasmak 1 haftamı alıyor 10 dakikada hiç bir işe yaramadan yok olup gidiyor bu işe lütfen bir el atın.!
 • Notorious
  13 Aralık 2017 at 23:34 Reply
  Cok basarılı guncelleme yapmısınız tesekkurler
 • Babo038
  22 Aralık 2017 at 19:47 Reply
  Efsane

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.