Lineage 2 Revolution oyunun başında sizden karakter seçmenizi istiyor. Girmek istediğiniz sunucuda en fazla 4 karakter oluşturabilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyorsanız tek bir karakterle alıştırmalar yapmanızı öneriyoruz.

Lineage 2: Revolution’da hepsi birbirinden farklı ve güçlü özelliklere sahip tam 4 ırk 24 sınıf bulunuyor. Her ırkın kendi içerisinde artı ve eksileri var.  Bu karakterlere Lineage 2’nin bilgisayar versiyonundan da aşinayız. İnsan, Elf, Kara Elf ve Cüce olarak ayrılan ırklar, kendi içlerinde bir de Savaşçı, Casus ve Mistik olarak sınıflara ayrılıyor. Karakterlere yakından göz atalım.

 • İnsan: İnsan ırkı için muhtemelen en doğru kelime, denge. Tüm sınıflar için seçilebilir olan bu ırk, her sınıfın özelliklerine uyumlu. İnsan ırkının oyundaki tanrısı ise Işığın Tanrısı anlamına gelen Einhasad.

4 Irk 24 Sınıf!

İnsan Irkı Savaşçı Sınıfı

Paladin

Savaşbeyi

 

İnsan Irkı Casus Sınıfı

Define Avcısı

Keskingöz

 

Mistik Sınıfı

Sihirbaz

Ruhban

 

 • Elf: Elf ırkı tam bir mana ustasıdır. Hız ve çeviklikte rakibi olmayan Elf ırkı, sihirbazlık ve zırh konusunda da üstündür. Suyun Tanrısı olan Eva’ya inanır ve onun tarafından korunurlar.

 

Elf Irkı Savaşçı Sınıfı

Işık Şövalyesi

Zarif Kılıç

 

Elf Irkı Casus Sınıfı

Diyargezen

Gümüş Kolcu

 

Elf Irkı Mistik Sınıfı

Buz Büyücüsü

Bilgin

 

 • Kara Elf:

  Hasar verme ve saldırı anlamında şüphesiz en güçlü karakter Kara Elfler. Ayrıca kritik vuruş yapma olasılığı da en yüksek olan karakter. Büyücü ve suikastçi olarak oynanaması büyük avantajlar sağlayabilir. Tanrıçaları önceden Shilen iken, ırklarının düşüşe geçmesi sonucu inançlarını kaybetmişlerdir.

Kara Elf Irkı Savaşçı Sınıfı

Shillien Şövalyesi

Kıvrak Kılıç

 

Kara Elf Irkı Casus Sınıfı

Kara Katil

Hayalet Kolcu

 

Karak Elf Irkı Mistik Sınıfı

Kara Büyücü

Shillien Bilgini

 

 • Cüce:

  Cüce ırkı gücü ve dayanıklılığıyla öne çıkar. Hız, çeviklik gibi konulardaki dezavantajlarını üstün dayanıklılıkları ve yüksek canları ile dengeleyen Cüceler, takım oyuncusu olarak Tank görevini görmekte biçilmiş kaftandır.

 

Cüce Irkı Savaşçı Sınıfı

Muhafız

Gözüpek

 

Cüce Irkı Casus Sınıfı

Yağmacı

Savaş Kolcusu

 

Cüce Irkı Mistik Sınıfı

Savaş Büyücüsü

Bilge

 

Her ırktan her sınıftan ve her alt sınıftan karakterin kendine has özellikleri var. Kendinize uygun olanı bulup savaş alanına gitmeye hazır olun!

Tüm zamanların En İyi MMORPG Oyunu Lineage 2 Revolution, Appstore ve Playstore‘da Sizleri Bekliyor!

Author Admin
Published
Views 9132

Comments (1)

 • OZAN YILDIZ
  30 Aralık 2017 at 10:10 Reply
  Merhaba ben sınıf geçişinde kara katili seçtim fakat daha sonra hayalet kolcu olmak istedim ve yeteneklerimi sıfırlayıp okçuya verdim. Lakin 31 lvl de kara katili seçtiğim için 36 lwl de kullanabileceğim skillerin hepsi hançer skilleri. Sınıflar arasında geçişin bir yolu var mıdır burda yardımcı olursanız sevinirim

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.