Canavar Albümü, Canavar Özleri’nden meydana gelen koleksiyondur. Her öz belli bir değer verir ve bunları kalıcı olarak artırır, bonuslar Canavar Derecesi’ne göre değişir.

Canavar Albümü’nün tamamlanmasıyla uygulanan değerler Albüm Penceresi’nde detaylı olarak incelenebilir. Doldurulduktan sonra Canavar Albümü etkinleştirilir. Böylece oyuncular canavarlar hakkındaki detaylı bilgileri inceleyebilir.

Oyuncular her bölgede bulunan canavarları avlayarak, Çağırma Sandıkları’ndan ve Zor Klan Zindanları’nı tamamlayarak Canavar Özü alabilir. Namlı canavarları avlamak Canavar Özü alma şansını arttırır.

Canavar Özleri Neden Önemlidir?

Canavar Özleri, Runlar ve İksirler gibi karakterine kalıcı değer ekler. Değerlere yapılan eklemeler, bireysel olarak ihtiyaç duyulan üstünlük sağlama ve üst seviye canavar/baş düşman/oyunculara karşı savaşabilmek için önemlidir. Tamamlanmış öz setleri ile savaşları kazanma konusunda kendine güvenebilirsin, iyiyle mükemmeli birbirinden ayıran budur. Ekipman değerlerinin aksine Canavar Özü değerleri GİZLENMİŞTİR. Yani özler temelde gizli kozundur. Zar zor dolduruldukları ve çok emek gerektirdiği için PvP’de karşılaştığın düşmanlar için öz öncelikleri farklı olabilir. İlk önce karakter türüne en uygun özleri doldurduğundan emin ol.

Canlanma Zamanlayıcıları

Sahadaki baş düşmanlar için özel canlanma zamanlayıcıları bulunur. Süre, canavarın derecesine bağlıdır. Baş düşmanlar için C, B, A, S ve R olmak üzere toplam 5 tür derece vardır.

  • A Derece Baş Düşmanlar yalnızca Elit Zindanlar’da çıkar
  • S Derece Baş Düşmanlar Saha Baş Düşmanları olarak da bilinir
  • Klan Zindanı Akınları’nı zor modda temizlersen ödül olarak R Derece Baş Düşman Özü alabilirsin.

Yalnızca Klan Zindanı Akınları’nda R Derece öz alabileceğin için aktif bir klana katılman önemlidir.

Öz Listesi

Aşağıdaki liste Değer Türü ve Bonus’lara göre, en düşükten en yükseğe olacak şekilde düzenlenmiştir. Oynadığın karaktere göre peşine düşeceğin canavarların ve bölgelerin bilgilerini verir.

 

 

Aşağıdaki liste Değer Türü ve Bonus’lara göre, en düşükten en yükseğe olacak şekilde düzenlenmiştir. Oynadığın karaktere göre peşine düşeceğin canavarların ve bölgelerin bilgilerini verir.

    F. Svn / B. Svn

 

 

 

     Maks Can

 

    Maks Mana

 

Direnç

Krit. Oranı

 

Kritik Direnç

İsabet

Kaçınma

Her Sınıfta Öz Önceliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Author Videl
Published
Categories Genel
Views 2249

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.