Lineage 2: Revolution, bir mobil oyun olmasına rağmen yüksek kalitede grafiklerle oynanabiliyor. Netmarble’ın NCSoft’tan aldığı lisans sayesinde Lineage 2: Revolution, Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak tasarlandı. Bu sayede Lineage 2: Revolution grafikleri efsanevi gerçekçi ve yüksek görüntü kalitesine ulaşıyor.

Mobilin Efendisi Lineage 2 Revolution!

Gerek IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda, gerekse BlueStacks aracılığıyla bilgisayarlarda oynanabilir. Mobil cihazlarda son derece iyi bir görsel performansa sahip olduğu inkar edilmez olsa da BlueStacks ile bilgisayarda oynandığında görsel anlamda müthiş bir tatmin sağlıyor.

Lineage 2: Revolution’da haritanın çok büyük oluşuyla beraber dizayn edilen şehirler ve yapılar da önem kazanıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve gerçekçi grafiklerle bu şehirler ve yapılar da göz alıcı hale geliyor. MMORPG türü oyunlarda karakterlerin görselliği de oyunun akıcılığını ve kalitesini etkiliyor. Bu yüzden karakterlerin özelleştirilmesi konusunda da Lineage 2: Revolution  grafikleri ile resmen devrim yapıyor. Gerek karakterlerin fiziksel özellikleri ve özelleştirilmesi, gerekse de karakterlere özel tasarlanmış kıyafet ve zırhlar tüm bu görsel kaliteyi bir üst seviyeye taşıyor.

4 Irk 24 Karakter!

4 ırktan tüm karakterin her birinin kendilerine özel kıyafetlere, silahlara ve zırhlara sahip olması Lineage 2: Revolution’ın inanılmaz görsel şölenine ek olarak yüksek cihaz optimizasyonu ile donatılmış olmasıyla da cihazlarınızda takılmadan oynayabileceksiniz.

Görsel Şölen!

Tüm bu yüksek görsel kalitesi ve üstün grafik özellikleri sayesinde Lineage 2: Revolution, oyun motoru Unreal Engine 4’un de yardımıyla akıcılıkta çığır açıyor. Size çarpıcı görsellerle nefes kesici bir fantezi dünyası sunuyor.

Özetle, MMORPG türündeki oyunların oyuncuyu içine çekmesi, oynanırlığı yükseltmesi ve oyunu heyecanlı hale getirmesini sağlayacak etkenlerin başında gelen grafik kalitesi, görsellik ve özelleştirilmiş karakter görünümleri Lineage 2: Revolution’da fazlasıyla mevcut. Bu da Lineage 2: Revolution’ı görsel anlamda ve oynanabilirlik açısından bir adım öne taşıyor.

Gelmiş geçmiş en güzel grafikli Mobil MMORPG Oyunu Lineage 2: Revolution, Appstore ve Playstore‘da Sizleri Bekliyor!

Author Admin
Published
Views 4314

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.