Anasayfa Forumlar Duyurular ve Etkinlikler Duyurular Geliştirici Notu: Aralık Ayı Güncelleme Ön Bakışı – En İyi Klan için Yarışalım! ‘Şato Kuşatması’ Güncellemesi
Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 3 yıl 6 ay önce aeowen Legatus Legionis tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • aeowen Legatus Legionis Anahtar yönetici
   1 Aralık 2017: 21:54 #847

   Merhaba Maceracılar!

   Öncelikle Lineage 2: Revolution’ın açılışından bu yana gösterdiğiniz büyük ilgi ve sevgiden dolayı sizlere çok teşekkür ederiz. Yıl sonu tatili yaklaştıkça gününüzü arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte daha anlamlı bir şekilde geçirmeyi planlıyorsunuz değil mi? Bizlerde sizlere bir teşekkür hediyesi olarak anlamlı bir içerik hazırlıyoruz. Bu yüzden bugün sizlere yapım aşamasında olup yakında güncellenecek ‘Şato Kuşatması’yla ilgili bilgiler vermeye geldik.

   ‘Şato Kuşatması’nı bir cümle ile anlatmaya çalışırsak; ‘En iyi klanlar için büyük ölçekli PvP içerik’ diyebiliriz. Tekrar anlatacak olursak güçlü klanlar arası kendi bölgelerinde bulunan şatoları ele geçirmek için kurallara uygun bir şekilde şatoyu kuşatabilecekleri Lineage 2: Revolution’ın ana içeriklerinden biridir. Reklam ve sinematik tanıtım videolarını görüp büyük bir arzuyla bu içeriği bekleyen maceracılarımızın olduğunu biliyoruz. Öyleyse daha yakından incelemeye ne dersiniz?

   İlk olarak Şato Kuşatmasına katılabilmek için bir klana üye olmanız gerekmektedir. Şato Kuşatması haftada bir kez olup, şato kuşatmasından bir gün önce teklifte bulunabilirsiniz. Teklifte bulunan klanlar belirli süre içerisinde savaşıp, savaş sonlandığında kazanan klan büyük ödüller ve güçlendirme etkisi kazanır. Sonuca bakmaksızın Şato Kuşatmasına katılan tüm kullanıcılara ödül dağıtılır.

    

   Klan üyeleriyle birlikte yeteneklerinizi konuşturmak ve epik Şato Kuşatması için hazırlanmaya başlamak istemez misiniz? Hala bir klana katılmadınız mı? Hemen bir klana üye olup Şato Kuşatması güncellemesine kadar kaynaşın!

    

   Şimdiye kadar Şato Kuşatmasına ilişkin temel bilgiler paylaştık. Nasıl buldunuz? Aralık ayında gelecek büyük ölçekli güncellemeyle sizlerin beklentilerini boşa çıkarmamak için geliştirme ekibi canla başla çalışıyor. Tabi ki herkesi memnun etmekte zorlanacağımızın farkındayız. Örneğin klana üye olmaya kullanıcılar veya küçük çaplı klanlar için ilişkilendirme yapılamayabilir. Bizler tüm maceracılarımızın beklentilerini boşa çıkarmamak için Şato Kuşatması dışında da yeni  PvP içerikleri de hazırlamakta olup bir sonraki geliştirici notunda sizlerle paylaşmayı planlıyoruz. Şato Kuşatması güncellemesine ilişkin diğer bilgiler kesinleştiği zaman sizlerle paylaşacağız! O zamana kadar gösterdiğiniz büyük ilgi ve sevginin değişmemesi dileğiyle.

    

   Sizlere sıcacık geçireceğiniz bir yıl sonu tatili diler, tekrar görüşmek üzere keyifli oyunlar dileriz!

    

    

    

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
You must be logged in to reply to this topic.

Next Match

Next match not found

Instagram

The access_token provided is invalid.