Anasayfa Forumlar Rehber Zindanlar Klan Zindanı
Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Videl tarafından 2 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Videl Görevli
   6 Aralık 2017: 15:57 #1087

   Klan Zindaları’nın çeşitli zorluk seviyeleri vardır ve her biri haftada bir kez tamamlanabilir. Klan Zindanı’na en fazla 50 Klan üyesi aynı anda girebilir ve tamamlandığında zindan ödüllerini herkes kazanır. Bireysel katılma, bireysel katılmama ve klan ödülü olmak üzere 3 tür ödül vardır. Bireysel ödüller posta kutusuna, Klan ödülleri ise Klan Deposu’na gönderilir. Klan Lideri zindan içindeyken Klan üyelerini çağırabilir ve Klan Deposu’ndaki ödülleri dağıtabilir. Her zindan günde bir kez Kırmızı Yıldıztaşı harcayarak sıfırlanabilir. Tüm Klan Zindanları her gün saat 04.00’da sıfırlanır.

   Lineage2-Revolution-Klan-Zindanı

    

   Nasıl Girilir

   Lineage2-Revolution-Klan-Zindanı2

   Oyuncular Klan üyeleriyle beraber Klan zindanlarına girebilirler. Klan üyesi olmayan oyuncular Klan zindanlarına giremez. Klan seviye gereksinimleri ve ödülleri zindan zorluk seviyesine göre değişir. Bir zorluk seviyesi tamamlandığında bir sonraki zorluk seviyesi açılır. Klan zindanlarına haftada bir kez bedavaya girilebilir. Oyuncular Kırmızı Yıldıztaşı harcayarak her gün bir kez Klan zindanını sıfırlayabilir.

   Zindan zorluk seviyesi, seviye gereksinimi ve gereken oyuncu sayısı.
   Klan Zindanı Baş Düşmanı bilgisi ve önerile Savaş Gücü.
   Klan Zindanı Ödülleri
   Klan Zindanı’na girmek için dokun. Daha önce tamamlanmış zindanlar için bu tuşun yerine Giriş Sıfırlama tuşu gelir.

   ※ Oyuncular tamamlanmış zindanlara tekrar girmek istiyorlarsa zindanı sıfırlamaları gerekir.
   ※ Oyuncular diğer zindanlardan oyuncular ile Klan zindanlarına giremez.
   ※ Klan Zindanlarına 1-50 Klan üyesi gerebilir.
   ※ Zindan giriş hakkı her pazartesi saat 04.00’da yenilenir.

    

   Nasıl Savaşılır

   Lineage2-Revolution-Klan-Zindanı-Nasıl-Savaşılır

    

   Klan zindanlarının merkezinden zindan Baş Düşmanı bulunur. Klan Liderleri klan üyelerini “Klan Üyesi Çağırma” ile zindan çağırabilir. Fakat üyeler çağırmaya kabul etmek zorunda değildir. Savaşı başlatmak için zindana gir ve canavara saldır. Ekranın sol tarafından Klan üyelerinin canavara verdiği hasarı görebilirsin. Savaş esnasında yenilen oyuncular isterlerse hemen dirilebilirler veya normal dirilmeyi tercih edebilirler. Tüm Klan üyeleri yenilirse savaş sona erer.

    Sadece klan lideri klan üyelerini çağırabilir.
    Hemen dirilme Elmas harcar.
    Baş Düşman’ın canı tüm klan üyeleri yenilirse veya tüm klan üyeleri zindanı terk ederse yenilenir. ※ Klan üyesi çağırma Arena, Kibir Kulesi ve Günlük zindanlarda kullanılamaz.

    

   Zindan Ödülleri

   Lineage2-Revolution-Zindan-Ödülleri

   Zindan tamamlama ödülleri, zindan katkı ödülleri ve zindan tamamlama klan ödülleri olmak üzere 3 tür klan zindanı ödülü vardır.

   – Zindan Tamamlama Ödülleri
   Zindan tamamlama ödülleri zindana katılmış veya katılmamış tüm klan üyelerine verilir. Fakat üyelerin baş düşman savaşında yaptığı katkıya göre ödüller değişir. Zindana katılan oyuncular ödül olarak Klan TP, Klan Adena, Ganimet Sandığı ve Canavar Özü kazanır. Aynı zamanda çok düşük bir ihtimalle Nadir Unutulmuş parşömen Parçası kazanabilirler. Zindana katılmayan oyuncular ise ödül olarak Klan TP, Klan Adena, Ganimet Sandığı ve Canavar Özü kazanır. Klan ise ödül olarak Klan TP, Klan Parası, Ganimet Sandığı ve Nadir Unutulmuş Parşömen Parçası kazanır. Klan ödülleri Klan Deposu’na gönderilir. Ödüller zindan zorluk seviyesine göre değişir.

   – Zindan Katkı Ödülleri
   Bu ödül baş düşmana verilen hasara göre dağıtılır. Oyuncular katkı puanlarına göre Adena kazanırlar. Katkı puanları tüm klana üyeleri zindandan çıktığında veya belirli bir süre geçtikten sonra sıfırlanır.

    Zindan katkı puanları baş düşmana verilen hasara göre dağıtılır.
    Ödüller Klan Deposu’na gönderilir ve sadece Klan Lideri tarafından dağıtılabilir.

    

   Zindan Sıfırlama

   Lineage2-Revolution-Zindan-Sıfırlama

   Oyuncular tamamladıkları zindana tekrar girmek içim Kırmızı Yıldıztaşı harcayarak zindanı sıfırlayabilir. Oyuncular istediğini zindanı sıfırlayabilir. Sıfırlama bedeli zindan zorluk derecesine göre değişir.

    Sadece Klan Liderleri zindanları sıfırlayabilir.
    Oyuncular Kırmızı Yıldıztaşlarını elit zindanlarda elde edebilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
You must be logged in to reply to this topic.

Next Match

Next match not found

Instagram

The access_token provided is invalid.