MMORPG türündeki oyunların olmazsa olmazlarından biri de gerçek zamanlı savaşlar. Lineage 2: Revolution,  4 ırk ve ve bu ırklara ait 24 sınıf, uçsuz bucaksız, devasa bir Açık Dünya, yüksek grafikler ve büyüleyici görsellik ve mekan-zaman farketmeksizin her yerde oynama imkanı sunuyor. Sunulan tüm bu özellikleri test etmenizi sağlayacak devasa bir de Açık Dünya’ya sahip.

50 vs 50 Gerçek Savaşlar

Lineage 2: Revolution’da gerçek zamanlı savaşlar; Guild Savaşları, Kale Savaşları ve Kuşatma Savaşları olarak ayrılıyor. Bu savaşlarda 3v3, 5v5, 20v20 ve inanması zor olsa da 50v50 PvP savaşları yapabilirsiniz.

50v50 yapılacak bir kale kuşatması size daha önce hiç yaşamadığınız  bir oyun deneyimi sağlayacak. Kusursuz görsel özellikleri sayesinde gerçek bir savaştaymış gibi hissedeceğiniz savaş alanlarında takımınızla beraber zaferlere koşabilirsiniz.

4 ırkın her birinden 50 karakter olmak üzere 200 oyuncunun yer aldığı bir savaş alanı düşünün. Tamamiyle gerçek bir savaş alanı gibi. Bu savaşlar, Açık Dünya’da gerçekleştiği için tüm hünerlerinizi ve yeteneklerinizi rakipleriniz üstünde kullanabilirsiniz. Savaş taktiği ve yaratıcılık konusunda da dilediğiniz gibi hareket edebileceğiniz kocaman bir alanınız ve yetenek kombinasyonlarınız olacak.

Guild savaşlarında yardımlaşmayı, kale savaşlarında savunmayı ve kuşatma savaşlarında kapanan düşmanı açmayı tecrübe edeceksiniz. Sizin haricinizdeki tam 49 takım arkadaşınızla iş birliği yaparak savaşın kazananı olmaya çalışacaksınız. Hem de bunu gerçek zamanlı olarak yapacaksınız. Guild’inizle sırt sırta verip tüm düşmanları yok etmeye ve ırkınızı karanlık güçlerden kurtarmaya hazır olun.

Kısacası Lineage 2: Revolution, oyuncularının ne istediğini çok iyi analiz ederek MMORPG oyunlarında olması gereken tüm temel özelliklere en ince detayına kadar yer vererek, ekstra özelliklerle de büyük bir oyun keyfi sağlıyor.

Yılın En İyi MMORPG Oyunu Lineage 2: Revolution, Appstore ve Playstore‘da Sizleri Bekliyor!

 

 

Author Admin
Published
Views 3794

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.