Lineage 2 Revolution’da Binek Alma Nasıl olur merak ediyorsanız buyrun yazımıza!

2017’nin en popüler MMORPG oyunu Lineage 2 Revolution amansız maceranızda size eşlik eden ve karakterinize ek özellikler sağlayan 3 farklı bineği ihtişamlı görüntüleriyle sizlere sunuyor.  Binek Zindanından veya Dükkandan gerekli materyalleri edinip dilediğiniz bineğe sahip olabilir ve Lineage 2 Revolution’ın devasa açık dünya haritasında daha hızlı hareket edip aynı zamanda karakterinizin gücüne katkıda bulunabilirsiniz.

Binek Zindanı Nedir?

Lineage 2 Revolution da 50. seviyeye ulaşınca Zindan sekmesinin en sağında bulunan Binek Zindanının kilidi açılıyor. Bu zindana da diğer zindanlarda olduğu gibi grup eşleşmesiyle giriliyor. Grubunuzu oluşturup veya otomatik grup eşleştirme sistemi ile girip zindanı temizlediğiniz zaman ödül olarak Binek Ekipmanları, Yükseltme Taşı ve Çağırma Taşı Parçası elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz bu materyalleri Atölyede işleyip; Siyah Ayı, Gümüş Aziz ve Kukarin bineklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Çağırma Taşı Parçası ve Yükseltme Taşı Ne İşe Yarar?

Çağırma taşı parçalarından 100 adet topladığınız zaman Atölye de bu parçaları birleştirerek Çağırma Taşı elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz Çağırma Taşı, almak istediğiniz bineğin materyallerinden birini oluşturuyor.

Binek geliştirme taşı ise bineğinize seviye atlatıp daha da güçlenmesine yardımcı oluyor.

Lineage 2 Revolution Gümüş Aziz At Nasıl Alınır?

3 ihtişamlı binekten biri olan Gümüş Aziz’i almak için yapmanız gereken tek şey Binek Zindanından veya Dükkandan yeterli miktarda Gümüş Aziz Çağırma Taşı elde etmek!  Gümüş Aziz’i çağırmak için yeterli sayıda Gümüş Aziz Çağırma Taşı Parçası topladıktan sonra Atölyenin binek sekmesinden 1 adet Gümüş Aziz Çağırma Taşı ve 1 adet Gümüş Aziz Tutan Savaş Borusu oluşturmanız gerekiyor. Bu iki materyali topladıktan sonra Binek sekmesinden Gümüş Aziz’i çağırabilirsiniz.

Yılın En İyi MMORPG Oyunu Lineage 2: Revolution, Appstore ve Playstore‘da Sizleri Bekliyor! 13.12 tarihinde gelen güncelleme ile birlikte Şato Kuşatması ile klanlar devasa 50’ye 50 savaşın heyecanını yaşayacaklar. Şato Kuşatması’nda kazanan taraf çeşitli güçlendiricilerin, ünvanların ve ödüllerin, şato tekrar kuşatmaya açılıncıya kadar, sahibi olacak detayları buradan öğrenebilirsin!

Author Admin
Published
Categories Genel
Views 4173

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.