Eğer Lineage 2 Revolution’a yeni başlayan biri olarak Hot Time nedir ne işe yarar diye soruyorsanız tam yerine geldiniz!

Lineage 2 Revolution fantastik dünyasında TP ve eşya kazanmanın en iyi yollarından birisi Elit Zindanlara Hot Time kullanarak giriş yapmak. Aksatmadan yapılmasında büyük yarar olan Günlük Aktivitelerden birisi olan Elit Zindan’da seviyenize veya Savaş Gücünüze göre 6 seçenek bulunuyor. Seviyenize veya Savaş Gücünüzün yeterliliğine göre bu 6 Zindandan birine giriş yaptığınızda grubunuzla veya tek başınıza zindandaki canavarlar ile savaşıyorsunuz.

Hot Time Ne İşe Yarar?

Hot Time Lineage 2: Revolution da günde 30 dakikası ücretsiz olarak sunulan, Elit Zindan içerisinde TP ve Eşya bulma oranınızı artıran bir tür yardımcı. 30 dakikalık kullanımdan sonra kırmızı elmas kullanarak daha fazla dakika almanız da mümkün. Eşya bulma, eşya geliştirme ve TP kazanmanıza büyük yardımı olan Hot Time en iyi nasıl kullanılır merak ediyorsanız devam edelim.

Hot Time En İyi Nasıl Kullanılır?

Elit Zindanlardan Seviyenize veya Savaş Gücünüze uygun olan zindanı belirleyip giriş yaptıktan sonra, girdiğiniz bölgedeki ‘Kan Şeytanı’ ünvanına sahip canavarlar ile mücadele etmeniz gerekiyor. Bunu yaparken arkadaşlarınızla veya zindanda bulunan diğer oyuncularla grup oluşturmanızda yarar var. Grubunuzu oluşturup Zindandaki ‘ Kan Şeytanı ’ ünvanına sahip canavarların bulunduğu bölgede bu canavarları yendikçe bol TP ve yararlı eşyalar dışında Klan Bağışı için yararı olan Kan Nişanı ve Kırmızı Yıldız Taşı da elde ediyorsunuz.

Yılın en iyi Mobil MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution, amansız PvP mücadeleleri ve milyonları geçen kullanıcı sayısıyla Appstore ve Playstore da sizleri bekliyor!

 

Author Admin
Published
Categories Genel
Views 2406

Comments (2)

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.