MMORPG fanlarının büyük ilgiyle takip ettiği Lineage 2: Revolution, MMORPG türünün olmazsa olmazlarından Klan Sistemi ile oyuncularına heyecanlı bir deneyim sunuyor. Bir takım olarak hareket edip, hakimiyetinizi Aden dünyasının her köşesine yayacağınız Klan Sistemi çeşitli karakter güçlendirmeleri, farklı seviyelerdeki klan zindanları, diğer klanlarla savaşabildiğiniz klan savaşları ve şato fethi ile eğlencenizi katlıyor.

Bir klana üye değilseniz nasıl üye olacağınızı, klan kurmak istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini ve klan içerisindeki diğer detayları inceleyelim.

Klan Sistemi – Klana Katılmak  

Lineage 2: Revolution klan sistemi ile klana katılmak için öncelikle karakterinizin 11. seviyeye ulaşmış olması gerekiyor. Daha sonra öğretici yardımıyla veya manuel olarak menüden klan simgesine bastığınızda, Klana Katıl seçeneği ile ekrana gelen klanlar arasından size uygun olanına talep gönderebilirsiniz. Aynı anda birden fazla klana talep gönderemeyeceğinizi de unutmayın.

Klan Sistemi – Klan Kurmak

Lineage 2: Revolution klan kurma işlemi için ise karakterimizi 10. seviyeye ulaştırmış olmamız gerekiyor. Daha sonra menüde klan simgesine basıp, Klan Kur seçeneğinden klan adınızı, ambleminizi ve arka plan çerçevenizi oluşturduktan sonra 50.000 adena karşılığında klan kurabiliyorsunuz.

Klan adınızın diğer klanlardan farklı olmasına, özel karakter içermemesine ve yasaklı sözcüklerin kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir diğer ayrıntı ise klan isminin değişemiyor oluşu, fakat klan ambleminizi kırmızı elmas ve mavi elmas kullanarak değiştirebilirsiniz.

Klanınızın katılım ayrıntılarını Genel, Özel ve Karakter Seviyesi Kısıtlamalı olarak belirleyebilirsiniz. Genel Klanlar katılım için onay gerektirmiyorken, Özel Klanlarda katılım isteği onayı gereklidir.

 

Lineage 2: Revolution’ın geniş MMORPG ögeleri içeren dünyasında tüm gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya kanallarımızı da takip edebilirsiniz. Klan Sistemi hakkında yeterli bilgi edindiğinizi düşünüyorsanız bir diğer aydınlatıcı içerik olan “Hot Time En İyi Nasıl Kullanılır?” merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz! İyi eğlenceler!

Facebook

Twitter

Author Admin
Published
Categories Genel
Views 2326

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.