Lineage 2 Revolution Yan Görevler nasıl yapılır diye merak edenlerden misiniz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Lineage 2 Revolution hızla ilerleyen ve büyüyen fantastik dünyasında size bolca TP ve Adena kazandıracak yöntemlerden birisi de oyundaki parşömenler yardımıyla yapılan Yan Görevler.  Oyuncuların genellikle atladığı bir kısım olan ve ciddi derecede TP sağlayan Yan Görevler aynı zamanda günde 3 kez sıfırlanabilir. Gelin hep beraber nasıl yapıldığını inceleyelim.

Yan Görevler Nasıl Yapılır?

Canavarları yendikçe, görevleri tamamladıkça veya parşömen sandıklarından bulabileceğiniz Yan Görev parşömenleri, seviyelerine göre size TP ve Adena kazandıracak görevler yapmanıza yarar. Seviyeleri büyükten küçüğe S>A>B>C olan bu parşömenleri aynı zamanda Atölyeden birleştirilerek en kazançlı parşömen olan S Yan Görev Parşömenini elde edebilirsiniz. C ve B derece parşömenlerinizi biriktirip, S derece parşömen elde edemiyorsanız bile bu parşömenleri Atölyede birleştirerek görevleri en azından A derece parşömenler ile tamamlamanızda yarar var.

S veya A derece parşömen elde edecek yeterlilikte B veya C derece parşömeniniz yoksa Dükkan’ın Parşömen kısmından Adena karşılığında A derece, Kırmızı Elmas karşılığında ise S derece parşömen elde edebilirsiniz.

Yan Görev Sıfırlamak

Yan Görevlerde dikkat edilecek ve gözden kaçan en büyük husus ise oyunun size tanıdığı günlük 5 adet yan görev tamamlama hakkını sıfırlayabiliyor oluşunuz.

Yan Görevleri günde 5/5 tamamladıktan sonra çantanızdan herhangi bir parşömeni açıp sol taraftan ‘Sıfırla’ butonuna bastığınızda Kırmızı Elmas karşılığı tekrardan 5 görev yapma hakkı kazanabilirsiniz. Bu işlemi günde 3 kez tekrar edebiliyor oluşunuzu da ayrıca hatırlatalım.

Lineage 2: Revolution da hızlıca seviye atlamanıza büyük faydası olan bu tip ipuçlarını sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Bir diğer ipucu olan “Hot Time En İyi Nasıl Kullanılır?” içeriği için buraya tıklamanız yeterli.

İyi Eğlenceler!

Author Admin
Published
Categories Genel
Views 1783

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.