Giran Bölgesi & Maksimum Seviye Artışı

Maceracılar, Kahramanlar!
2018’in ilk güncellemesi yakında sizlerle olacak. Ocak ayının sonlarına doğru gerçekleşecek güncellemeye sayılı günler kala sizlerle iki bölümden oluşacak güncelleme notlarını paylaşmak istiyoruz.
Bu güncellemede sizleri bekleyen ilk değişiklikler; Giran Bölgesi ve maksimum seviye artışı. Artık kahramanlarımızın maksimum seviyeleri 180 level olacak. Bu yüzden yeni Giran Bölgesi ile oyuna yeni görevler, başarımlar, iksirler, runlar, Canavar Albümü, Canavar Çağırma Taşları eklenecek veya maksimum seviyeye adaptasyonu sağlanacaktır. Üstelik şimdi envanterinizi 400 slota kadar genişletebilirsiniz.

Lineage 2 Revolution Ocak 2018 Güncellemesi

Giran Bölgesi
  • Ay Işığı Lejyonerleri, Medusa, Wyrm ve Succubus’un olduğu yepyeni görevler sizleri bekliyor olacak.

 

  • Elit Zindan içinde Fildişi Kulesi Dehlizi eklenecek. Daha güçlü canavarları yenerek hızlı bir şekilde güçlenmeniz kaçınılmaz!

 

 

  • Seviye 120’den sonra üretebileceğiniz Görev Parşömeni türü de artacak. Bu yüzden 120. seviyeden sonra size gerekecek parşömenleri şimdiden hazırlamaya başlamanızı öneririz!

 

  • İksir Maksimum seviyesi de 170’e yükseltilecek olup Run Sayfası içine 9. ve 10. sayfalar eklenecek. Seviye sınırının artırılmasından sonra İksir ve Run işleme sizin Savaş gücü seviyenizi arttırır!

 

 

 

  • Günlük Görev ve Haftalık Görev sayısı da yeni bölgeye uyum sağlaması için artırılacak. Ayrıca Canavar Çağırma Taşı geliştirilerek, Giran Bölgesi’ndeki Nadir Canavarlar ve Baş Düşmanlar ile da karşı karşıya gelebileceksiniz!

 

 

 

Yeni bölgelerle birlikte Şato Fethi ve Şato Kuşatması için yeni sezon da başlayacaktır. 2. bölümde sizlere bu konu hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.
Yepyeni içerikler ile Lineage 2 Revolution artık daha keyifli, Lineage 2 Revolution ile ilgili öğrenmek istediğin ve merak ettiğin her şeye duyurular kategorisinden ulaşmak için buraya tıkla. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir diğer Lineage 2 Revolution severlerle buluşabilirsin!
Bölüm 2 için en kısa zamanda sizlerle tekrar görüşmek üzere. O zaman kadar savaşa devam!
Author Videl
Published
Categories Duyurular
Views 1780

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.