Lineage 2: Revolution, Netmarble tarafından Lineage 2’nin devamı olarak mobil platformlar için tasarlanan bir MMORPG. IOS ve Android işletim sistemlerinde oynanabilen oyun, zamana ve mekana adeta meydan okuyor. Ücretsiz indirme seçeneği, tüm mobil platformlara ve hatta Bluestacks’e uygun olması ile zaman ve mekan farketmeksizin her an, her yerde, her şartta oynanabiliyor. MMORPG tutkunlarının günün her saatinde oyun oynama isteğine cevap veren Lineage 2: Revolution’da oyuncu sayısı da hayli fazla olduğu için gerçek zamanlı savaşların tadına sonuna kadar varabilirsiniz.

Lineage 2: Revolution Her Zaman Her Yerde!

Günün her anında ve her yerde oynanabilir bir MMORPG oyunu olan Lineage 2: Revolution, gerçeklik algınızı tamamen değiştirip sizi büyülü hikayesi ve kusursuz grafik kalitesi sayesinde bütünüyle içine alacak. Devamlılığı ve hikayesi olan bir oyun olması, aynı zamanda karakter gelişimi ve karakter özelleştirmeleri sayesinde sürekli olarak aklınızın bir köşesinde yer edecek.

Lineage 2: Revolution, mobil MMORPG türündeki diğer oyunlardan farklı olarak NCSoft’tan aldığı  destek sayesinde grafik kalitesi olarak bilgisayar versiyonuna çok yaklaşıyor. Bu da sizin oyundan kopamamanıza ve her an oynamak istemenize neden oluyor.

Günümüzde mobil aygıtların adeta birer uzvumuz olması dolayısıyla kimsenin elinden düşürmediği cep telefonları ve tabletlerin sağladığı tüm imkanlardan yararlanmanızı sağlayan Lineage 2: Revolution, sanal dünyaya ayrılan bu vakti değerli ve anlamlı kılıyor. Bu oyunda geçen vaktinize asla acımayacaksınız! Lineage 2: Revolution oynadığınız her yeri bir Açık Dünya olarak hayal edip; oynadığınız her anı yarattığınız karakterin hayatı olarak göreceksiniz.

Gerek içeriği, gerek oynanabilirliği, gerek sunduğu görsel şölen ve tüm işletim sistemlerinde ücretsiz oynanması sayesinde Lineage 2: Revolution, her an her yerde sizinle olacak.

Yılın En İyi MMORPG Oyunu Lineage 2: Revolution, Appstore ve Playstore‘da Sizleri Bekliyor!

Author Admin
Published
Views 3761

Comments

No Comments

Leave a Reply

Next Match

Next match not found

Twitter

Invalid or expired token.